Witamy wszystkich!!!

Chcielibyśmy zaprezentować działalność naszej firmy ABC WILK, która opiera się na 10 -letnim doświadczeniu, w zakresie organizowania wyjazdów dla dzieci i młodzieży, obozów letnich i zimowych.

Dzięki wielkiej pasji podróżowania, systematycznej organizacji wyjazdów grupowych oraz połączeniu wiedzy i doświadczenia powstało Biuro Podróży ABC WILK.

Jako Biuro Podróży posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 960 oraz Gwarancję Ubezpieczeniową na Polskę i kraje ościenne wydaną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna Polska.

Do tej pory zrealizowaliśmy szereg wyjazdów grupowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, spływy kajakowe, wycieczki, wyjazdy integracyjne i szkolenia opierając się na własnych programach autorskich, przygotowanych przez Sylwię Wilk-właścicielkę Biura, która ukończyła studia na kierunku Turystyka, jest instruktorem sportu, sztuk walki, posiada również uprawnienia pilota paralotni, wychowawcy kolonijnego oraz kierownika placówek wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży.

Jak co roku biuro posiada ciekawe propozycje wypoczynku czynnego dla dzieci i młodzieży.

Na sezon zimowy i letni  przygotowaliśmy:
- programy wycieczek jednodniowych dla grup szkolnych (Centrum Naukowe Kopernik, Zoo w Ostrawie i Dino Park, Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej)
- zimowa szkoła Aikido w Bieszczadach – Bystrek/Baligrodu z możliwością nauki na nartach,
- letnia szkoła Aikido w Niedzicy w samym sercu Pienin.

Dołożymy wszelkich starań by przygotować ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Nasze Biuro Podróży kieruję się dewizą:

„Z ABC zawsze  Atrakcyjnie, Bezpiecznie ,Ciekawie”!

 

BIURO PODRÓŻY ABC WILK

e-mail: abcwilkbiuro@gmail.com